Ayakkabı Hırsızı Kamerada! Önce Kokladı Sonra Çaldı

29 izlenme 31 Aralık 2016
Reklamlar

Bursa'da bir camiye ayakkabı çalmaya giren hırsız ayakkabıları önce kokladı sonra çaldı.

CAMİYE GİRDİ, AYAKKABILARI TEK TEK YOKLADI

Olay merkez Yıldırım ilçesi Yavuzselim mahallesinde bulunan Erenler camiinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, cemaat ikindi namazını kılmak için camiye girdi. Bunu fırsat bilenen hırsız cemaatin namaz kıldığı sırada camiye girerek cemaatin ayakkabılarına bakmaya başladı.

ÖNCE KOKLADI, SONRA ÇALDI

Ayakkabılıktaki ayakkabıları tek tek ayağına deneyen hırsız ayağına olan ayakkabıyı önce kokladı sonra çaldı. Camide bulunan güvenlik kamerası ayakkabı hırsızını saniye saniye görüntüledi. Namazını bitiren cemaat dışarı çıktığında ayakkabılarını bulamayınca güvenlik kameralarını izledi.


POLİS HER YERDE HIRSIZI ARIYOR

Ayakkabılarının çalındığını gören vatandaş polis ekiplerine haber verdi. Ekipler camide bulunan güvenlik kamerasını izledi. Ayakkabıları çalınan vatandaş ise şikayetçi oldu. Polis ekipleri her yerde ayakkabı hırsızın ararken olayla ilgili tahkikat başlatıldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fenerbahçeli Fernandao'dan Üzücü haber Seni bu hale getirenler utansın Köpek bakın ne yapıyor! 1 Mermiyle 4 Hain Alan Bordo Bereli..PAYLAŞ TÜRK askerinin gücünü görsünler Morgdan Cenazelerini Almaya Gelmişlerdi Gördükleri Karşısında Şok Geçirdiler