Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'ne roketatarlı saldırı

93 izlenme 01 Ocak 2017
Reklamlar

Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde bir grup terörist tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Diyarbakır'dan çok sayıda ambulans istenen bölgede çatışmanın sürdüğü öğrenildi.

ROKETATAR VE UZUN NAMLULU SİLAHLARLA SALDIRI

Olay, saat 21.30 sıralarında, Çınar İlçe Emniyet Müdürlüğünde meydana geldi. Edinilen ilk bilgilere göre, bir grup terörist tarafından emniyet binasına roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Saldırıya, polislerin de karşılık vermesiyle çatışma çıktı. Çatışmanın devam ettiği bölgeye Diyarbakır'dan çok sayıda ambulans istendi.

GEÇTİĞİMİZ YIL BOMBA YÜKLÜ ARAÇLA SALDIRI DÜZENLENMİŞTİ

14 Ocak 2016 tarihinde eski emniyet binasına bomba yüklü araç, roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Şiddetli patlamada emniyet binası ve lojmanlarda büyük hasar meydana gelirken, 6 kişi şehit olmuş, 38 kişi de yaralanmıştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Önce tıkırtı duydu, ışığı açtığında gözlerine inanamadı Zihinsel engelli öğretmeninden şoke eden paylaşım KIZGIN ANNE KIZINI BÖYLE YAKALADI Gülen'e beddue ediyordu "acaba" dedi, spikerin hışmını uğradı