Gaziantep'te Nefes Kesen DEAŞ Operasyonunun Görüntüleri Ortaya çıktı

17 izlenme 31 Aralık 2016
Reklamlar

Gaziantep'te, düzenlenen operasyonda, terör örgütü DEAŞ üyesi 18 kişi, patlayıcı ve silahlarla yakalandı.

MİT VE EMNİYET'TEN ORTAK OPERASYON

Gaziantep Valiliği'nden yapılan açıklamada, DEAŞ terör örgütünün eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik Milli İstihbarat Teşkilatı ve Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin koordineli çalışma yürüttüğü belirtildi.

18 DEAŞ'LI GÖZALTINA ALINDI

Açıklamada, terör örgütü DEAŞ üyelerinin yakalanması için geçen çarşamba günü operasyon yapıldığı ve 18 kişinin yakalandığı belirtilerek şöyle denildi:

"DEAŞ Terör örgütünün eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik Milli İstihbarat Teşkilatı ve İl Emniyet Müdürlüğü koordineli yapılan çalışmalarda; İlimizde 28.12.2016 tarihinde İl Emniyet Müdürlüğümüz ekiplerince yapılan operasyon neticesinde, toplam 18 şüpheli şahıs yakalanmış olup, şüpheliler hakkında adli tahkikata başlanmıştır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eski Manken Sokaklarda Yarı Açık Şekilde Yemek Satıyor, Erkekler Evde Yemek Yemiyor TÜRK F16 pilotunun efsane inişi yok böyle bir ustalık izle izletir dünyaya gösterelim ...!!! Sarı Akrep ile Karadul Örümceği Karşı Karşıya Gelirse... SON DAKİKA !!! Çukurca'da Çatışma Sürüyor Son Durum !!!