Reina'daki Saldırı, İçeriden Sağ Kurtulan Futbolcu Sefa Boydaş'ın İçine Doğmuş

54 izlenme 01 Ocak 2017
Reklamlar

İstanbul Ortaköy'deki terör saldırısı sırasında gece kulübünde bulunan Beylerbeyisporlu futbolcu Sefa Boydaş, yaşadıklarını BBC Türkçe'ye anlattı.

"KIZ ARKADAŞIMI SIRTIMA ALIP KOŞTUM"

Sefa, "İnsanlar sağa sola kaçışıyordu. Vurulanları bırakın, bayılanlar da oldu olduğu yerde. Kız arkadaşım da bayıldı. Sırtıma alıp koştum" diyerek anlattı.

"ALLAH KURTARDI"

"Saat itibariyle en kalabalık saatlerdi. İçerisi bayağı kalabalıktı" diyen Boydaş, arkadaşıyla bu tür bir olayın olma ihtimali konuştuklarını söyleyerek, "Reina'da her şey içime doğmuştu ve Allah kurtardı'' dedi.

"HEMEN ÇIKAMADIK"

Boydaş ayrıca "Oradan hemen çıkamadık, kimse çıkamadı. Polisler çok hızlı geldi ve herkesi kontrol altına aldı ve konuşabilenlerin ifadesini aldı" dedi.

İÇİNE DOĞMUŞ

Arkadaşıyla Whatsap konuşması ortaya çıkan genç futbolcu, mesajlaşmada saldırının içine doğduğunu ve ucuz kurtulduğunu söylüyor.

İşte o konuşma:


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünyanın En Küçük 10 Annesi Görünce Başınızdan Kaynar Sular Dökülecek Bahçeli FETÖ'cülerdeki Dolarların Şifresini Çözmüş F-16 lar 18 IŞİD'liyi Tek Tek Vurdu !!! Milli Savaş Uçağımızın İlk Görüntüleri Yayınlandı! İşte TF-X JET UÇAKLARIMIZ!