Reina'daki Saldırı, İçeriden Sağ Kurtulan Futbolcu Sefa Boydaş'ın İçine Doğmuş

55 izlenme 01 Ocak 2017
Reklamlar

İstanbul Ortaköy'deki terör saldırısı sırasında gece kulübünde bulunan Beylerbeyisporlu futbolcu Sefa Boydaş, yaşadıklarını BBC Türkçe'ye anlattı.

"KIZ ARKADAŞIMI SIRTIMA ALIP KOŞTUM"

Sefa, "İnsanlar sağa sola kaçışıyordu. Vurulanları bırakın, bayılanlar da oldu olduğu yerde. Kız arkadaşım da bayıldı. Sırtıma alıp koştum" diyerek anlattı.

"ALLAH KURTARDI"

"Saat itibariyle en kalabalık saatlerdi. İçerisi bayağı kalabalıktı" diyen Boydaş, arkadaşıyla bu tür bir olayın olma ihtimali konuştuklarını söyleyerek, "Reina'da her şey içime doğmuştu ve Allah kurtardı'' dedi.

"HEMEN ÇIKAMADIK"

Boydaş ayrıca "Oradan hemen çıkamadık, kimse çıkamadı. Polisler çok hızlı geldi ve herkesi kontrol altına aldı ve konuşabilenlerin ifadesini aldı" dedi.

İÇİNE DOĞMUŞ

Arkadaşıyla Whatsap konuşması ortaya çıkan genç futbolcu, mesajlaşmada saldırının içine doğduğunu ve ucuz kurtulduğunu söylüyor.

İşte o konuşma:


Bunlar da İlginizi Çekebilir

T-122 İle Teröristlere Nokta Atışı.. Allah Askerlerimize Güç Kuvvet Versin Kılıçdaroğlu Sen Ne Yaptın Cansu'nun şovu yayına damga vurdu HULUSİ PAŞA 'SOYKIRIM YAPTINIZ' DİYEN ERMENİ VEKİLİ BÖYLE SUSTURDU!! İZLE-İZLET!!