Terör, Seymen Ailesini 22 Yıl Sonra Tekrar Vurdu

23 izlenme 01 Ocak 2017
Reklamlar

İstanbul'da gece kulübüne düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybeden Trabzonlu Mustafa Sezgin Seymen'in bir akrabasının da 1995 yılında teröristlerle girdiği çatışmada şehit olduğu öğrenildi.

ACI HABER SABAH SAATLERİNDE ULAŞTI

İstanbul Ortaköy'de bir gece kulübüne düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybeden Mustafa Sezgin Seymen'in Trabzon'un Sürmene ilçesi doğumlu olduğu öğrenildi. Acılı haber ilçenin Seymenli Mahallesi'nde yaşayan baba Sezgin ve anne Sahime Seymen'e sabahın erken saatlerinde verildi.

GEÇTİĞİMİZ AYLARDA NİŞANLANMIŞTI

32 yaşındaki Mustafa Sezgin Seymen'in geçtiğimiz aylarda nişanlandığı öğrenildi. Yılbaşında eğlenmek için gece kulübüne giden Seymen'in nişanlısının da saldırıda yaralandığı iddia edildi. Bugün saat 16.30 uçağıyla İstanbul'dan Trabzon'a getirilecek olan Seymen'in cenazesi, yarın memleketi Sürmene ilçesinde toprağa verilecek.

AKRABASI 1995 ŞEHİT OLDU

Öte yandan, Seymen ailesini ikinci defa terör acısı vurdu. 1995 yılında Bingöl'ün Genç ilçesinde teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Komando Asteğmen Ali İhsan Seymen'in (23) Mustafa Sezgin Seymen ile akraba oldukları öğrenildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Anne Ben Hamileyim Şakası Yürekleri ağıza Getirdi Kız Arkadaşının Odasına Kamera Yerleştiren Adam Öyle Görüntüler Kaydetti Ki... Dünya Küçük Kızın Ağlayarak Zorla Gelin Edildiği Görüntüleri Konuşuyor...! Yok Böyle Bir Oyun ! Gelinin Arkadaşından Muhteşem Oyun